اخبــار ســایت

پیام امامعلی حبیبی به حسن یزدانی : سرت را بالا بگیر سرباز وطن

🕔1400/05/15 0 Comments

 حسن يزداني ملی پوش کشتي آزاد ايران در فينال وزن ۸۶ کيلوگرم المپيک ۲۰۲۰ توکيو در نبردی نزديک مغلوب ديويد تيلور آمريکايي شد که ناراحتی شديد يزداني در پايان مسابقه، بسياری از ايرانيان را تحت تاثير قرار داد.

 
امامعلي حبيبي اولين قهرمان المپيک تاريخ ورزش و کشتي ايران که در بازی های المپيک ۱۹۵۶ ملبورن به همراه غلامرضا تختي به مدال طلای المپيک رسيد، تلاش حسن يزدانی در بازی های المپيک توکيو را ستود و غيرت او را مايه افتخار مي‌داند.
 
حبيبي ۹۰ ساله که با يک طلای المپيک و ۳ طلای جهان از نوابغ ورزش ايران بوده، پس از مسابقه يزدانی پيامي به اين قهرمان داد که در ادامه مي‌خوانيد:
 
" حسن جان. تو همان پهلوان هميشگي براي من و ملت شريف ايران هستي. برد و باخت جزئي از ورزش است و قشنگي ورزش هم به همين چيزهاست. تو بايد در مسابقات آينده تيلور را ببري. تمرين بيشتري کن و با روحيه عالي و بهتر خودت را به تيلور تحميل کن. من مطمئن هستم که در مسابقه بعدي با امتياز زياد او را مي‌بري و شکستش مي‌دهي.
 
تو سرباز اين وطن هستي و دين خود را ادا کردي، پس سرت را بالا بگير و سينه ات را ستبر کن و با افتخار به ميهن برگرد که محبوب همه ملت شريف ايران هستي.
 
دست علي به همراهت.
 
امامعلي حبيبي"
 
منبع : خبرگزاری ایسنا 

با دوستان خود این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظرات ارسالی

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

 Color SchemeMost of the Elements in Website Secondary MenuSecondary Menu Background Color Links ColorColor of Hyperlinks