اخبــار ســایت

قهرمانی هادی چوپان در آرنولد کلاسیک

🕔1402/12/21 0 Comments

هادی چوپان ستاره پرورش اندام ایران و قهرمان «مستر المپیا» روز شنبه 12 اسفند 1402 توانست عنوان قهرمانی مسابقات آرنولد کلاسیک سال ۲۰۲۴ را ازآن خود کند.

مهمترین رقیب او در این مسابقات سامسون داودا، بدن‌ساز اهل نیجریه ساکن بریتانیا بود که سال گذشته نیز عنوان قهرمانی آرنولد کلاسیک ۲۰۲۳ را به دست آورده بود.

پیش از اعلام برنده نهایی این مسابقات، سامسون داودا جایزه «بهترین ژست» اد کورنی و هادی چوپان جایزه «بیشترین عضله» فرانکو کلمبو را نیز دریافت کردند.

پس از اعلام نام قهرمان این مسابقات، چوپان جایزه‌اش را از آرنولد شوارتزنگر دریافت کرد و در کنار آن برنده مبلغ ۳۰۰ هزار یورو نیز شد.

او در جریان گفتگو با آرنولد شوارتزنگر گفت: «زمانی که بچه بودم، پول زیادی خرج می‌کردم تا فیلم‌هایت را ببینم. بزرگترین آرزویم هم این بود که یک روز آرنولد را از نزدیک ببینم و عکس بگیرم. امروز با آرنولد هر دو قهرمان مستر المپیا هستیم. هر دو برای دنیا قهرمان هستیم و اسطوره آرزوهایم به من جایزه و جام می‌دهد. باعث افتخار من است که بزرگترین بدن‌ساز دنیا امروز به من مدال و جام می‌دهد. من خیلی خوشحالم؛ برای اینکه شما را می‌بینم و کنار شما ایستادم و افتخار می‌کنم که یک عکس با شما دارم.»

 آرنولد شوارتزنگر نیز به هادی چوپان پیروزی‌اش را تبریک گفت و افزود: «تو بدون شک بهترین بودی.»

آرنولد شوارتزنگر در پایان این مسابقات همچنین اعلام کرد که در سال ۲۰۲۵ میلادی رقم جایزه قهرمان مسابقات اوپن مردان آرنولد کلاسیک به ۵۰۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت.

با دوستان خود این مطلب را به اشتراک بگذارید

نظرات ارسالی

نظر خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

 Color SchemeMost of the Elements in Website Secondary MenuSecondary Menu Background Color Links ColorColor of Hyperlinks