باشـگاه هـا

باشگاه فرهنگی ورزشی نفت تهران

سال تاسیس :

مدیرعامل : منصور قنبرزاده

تلفن : ۶۶۱۵۲۰۸۵- ۶۶۱۵۳۳۸۷

فکس : ۶۶۷۵۳۵۷۵

آدرس : خیابان جمهوری – جنب ساختمان آلو مینیوم – کوچه یغما

وب سایت : www.naftclub.com

افتتاح باشگاه ورزشی نفت تهران در سال ۱۳۵۲ توسط دکتر اقبال وزیر وقت آن زمان انجام شد و این نخستین گامی بود برای شکل گیری تیم فوتبال نفت تهران و تمرینات این تیم قبل از انقلاب اسلامی.

تیم فوتبال نفت قبل از انقلاب اسلامی مربیانی چون مرحوم حمید شیرزاد گان ، ایرج سده و بازیکنانی با سابقه مثل داود پهلوانی ، محمد مایلی کهن و مصطفی توکلی داشت که با این تیم و مربیانی که ذکر شد قهرمان جام حذفی باشگاه های تهران شدند  که جام  قهرمانی این دوره هم اکنون در باشگاه ورزشی تهرانسر موجود است از مربیان زحمت کشی که بعد از انقلاب با تیم نفت تهران فعالیت می نمودند می توان  ازعارف سید علیخانی ، محمد یاوری ، بیژن جعفری ، بهرام میر شیبانی ناصر فریاد شیران و یک مربی روسی و مهدی دینورزاده و  حسین فرکی نام برد.

در این فاصله که مربی گری تیم نفت بر عهده آقای سید علیخانی بود حدود هفت سال تیم نفت جایگاه خود را در دسته اول تهران حفظ کرد و ازجایگاه ۶ جدول نزول نداشت.

از سال ۶۶ تا بعد از آن تیم نفت در دسته دوم تهران حضورداشت که از جمله مربیان این تیم  می توان به ترتیب آقایان سید علیخانی ،محمود یاوری ، بیژن جعفری ،بهرام میرشیبانی ، فریاد شیران اشاره کرد.

بعدازانقلاب می توان به آقایان کدخدازاده،تیمسار شیرزادی،مصیب نیا،حقیقیان،اسلامی،رجایی و قنبر زاده رئیس امور ورزش وقت اشاره کرد. روئسای هیات فوتبال نفت به همراه دبیران هیات که سهم مهمی در پیشرفت و موفقیت تیم داشتند را بعد از انقلاب اسلامی می توان به آقایان جعفر انیسی ، ایرانیان، میر شیبانی، نعمت الهی شهنازی،جاسم اصل یروف، و جناب آقای علیپور رئیس هیأت وقت میباشد اشاره نمود و آقایان قاسم علیجانی، عارف سید علیخانی، بهرام میر شیبانی، نعمت الهی، و جناب آقای عبدالحمید زارعی دبیر هیأت وقت اشاره کرد.

 Color SchemeMost of the Elements in Website Secondary MenuSecondary Menu Background Color Links ColorColor of Hyperlinks